Онлайн-урок

 

https://meet.google.com/

Meet використовує ті самі засоби захисту, що й Google, щоб захистити вашу інформацію та зберегти її конфіденційність. Дані відеоконференцій Meet передаються через зашифрований канал. Крім того, ми постійно вдосконалюємо засоби безпеки для додаткового захисту. Запрошені гості можуть приєднатися до онлайн-відеоконференції з комп'ютера, скориставшись актуальною версією будь-якого веб-переглядача – тобто жодного програмного забезпечення встановлювати не потрібно. А з мобільного пристрою можна долучитися через додаток Google Meet.Запрошуйте на зустрічі до 250 співробітників чи учасників, що не працюють у вашій компанії. Усі користувачі облікових записів Google можуть безкоштовно проводити відеозустрічі на щонайбільше 100 учасників тривалістю до 60 хвилин кожна.

 Функції:

  • розмиття заднього фону;
  • автоматичні субтитри англійською мовою,
  • використання онлайн-дошки (Jamboard)
1) Google Meet: підключення, налаштування та принцип роботи.
Як почати роботу в Google Meet?  ознайомитись 

 

 2)У відео продемонстровано можливості додатку Google Meet для проведення уроків та нарад в online-режимі. Наведено переваги та недоліки додатку.


3) Використання телефону з Google Meet4) Використання Google Meet в освітній діяльності. Поради майстра - Антоніни Букач

Немає коментарів:

Дописати коментар