Проєктна діяльність


Проектне навчання (project-based learning) дедалі більше набирає обертів, оскільки є дуже ефективним і актуальним підходом до викладання та навчання. Численні дослідження (про них – далі) вказують на те, що після його успішного впровадження в учнів покращується мотивація до навчання та підвищується рівень досягнень. Також така форма роботи допомагає реалізувати частково програму ранньої профорієнтації учнів, аби в майбутньому випускники свідомо обирали професію і навчальний заклад.

Метод проектів .Теорія ознайомитися
Проектні технології в сучасній школі ознайомитися
Як можна навчати через проекти. Приклади з фінських уроків  ознайомитися 

STEM-STEAM-STREAM


Як створити STEM-урок
На що здатне STEM-покоління: відкриття, зроблені дітьми у 2019
ТЕПЕР У НАС «ВСЕ БУДЕ STEM»? стаття Олега Гірного, журнал "Школа", 2016
Що таке STEM

STEMScience, Technology, Engineering, Mathematics - акронім слів природничі науки, технологія, інжиніринг, математика англійською мовою.
STEAM Science, Technology, Engineering, Arts, and Mathematics-акронім слів природничі науки, технологія, інжиніринг, мистецтво, математика англійською мовою
STREAM = Science, Technology, Reading+WRiting Engineering, Arts, and Mathematics - акронім слів природничі науки, технологія, читання + письмо, інжиніринг, мистецтво, математика.
За словами Jonathan W. Gerlach, національного консультанта з STEM-навчання: "Ми живемо в світі, який не розбитий на дисципліни (= предмети): це світ включає в себе прояви кількох областей досліджень (науки) фактично акумульованих через обставини повсякденного життя. Більшість американців не зупиняються о 9:30 ранку, щоб займатися математикою, і щоб потім о 10:45 переключитися на соціальні дослідження."

Найцікавіші YouTube-канали для реалізації STEM-проектів ознайомитися
STEM - STEAM - STREAM на зміну предметам та предметникам... ознайомитися
5 питань про STEM-освіту: що воно таке і чому змінює долю наших дітей ознаймитися

Проект "Я не можу без тебе море, як не можуть без тебе зорі" 

Немає коментарів:

Дописати коментар