четвер, вересня 06, 2018

Право#ЧитатиНеЧитати#

Шановні учні  10 класів! Працюємо творчо! Додайте до Дошки Повідомлень свої думки щодо матеріалу презентації "ЛІТЕРАТУРА І ЛЮДСТВО ХХІ ст." 
УВАГА! НЕ ЗАБУВАЄМО ВКАЗУВАТИ СВОЄ ІМ'Я ТА ПРІЗВИЩЕ!!!

Сделано на Padlet

8 коментарів:

  1. Я вважаю , що людина може як читати, так і не читати те , що вона вважає не потрібним. Але взагалі не читати вона не має права, адже завдяки книгам ми розвиваємся, поповнюємо свій словниковий запас, розвиваємо уяву т. ін.

    ВідповістиВидалити
  2. Книги в сучасному житті вже не відіграють важливу роль як колись,оскільки сучасні технології повністю можуть їх замінити. Легше подивитися фільм,прослухати адвокату,ніж витрачати час,якого й так катастрофічно не вистачає на читання. Окрім того,ще й псується зір. Але читати все ж треба необхідно так як розвивається мовлення,збагачується словниковий запас і взагалі ти розвиваєшся як людина.

    ВідповістиВидалити
  3. Костя Коновалов19 вересня 2018 р. о 18:38

    На мою думку, читаючи книгу ми вчимося​ мислити та уявляти, також ми можемо поставити себе на місце героя та відчути почуття при подоланні труднощів у житті. Навіть якщо ви не любите читати, це не значить що доступ до інформації зачинений, адже багато цікавої інформації ми отримуємо за допомогою органів чуття (візуального, дотику, смаку, нюху). Раніше єдиними джерелом інформації була Книга, але в наш час її цілковито замінює Інтернет. Кожна людина моє право обирати звідки брати інформацію, через уяву чи органи чуття!

    ВідповістиВидалити
  4. Зараз панує думка, що сучасна молодь активно користується своїм #правомнечитати, але мені здається, що ця думка хибна. Так, можливо, ми читаємо менше книг, але в нас ще все попереду. Щодо підлітків, які зовсім не люблять читати, то вони просто ще не знайшли ту книгу, яка зачепить їх і покаже всю принадність читання.
    Дійсно, дивитись фільм набагато простіше , ніж сидіти з книжкою, напружувати мозок та фантазію, розвивати словниковий запас та мислення, але набагато цікавіше потім порівнювати екранізацію з її "паперовим варіантом".
    До того ж, нова книга - ще одна цікава тема для обговорень і дискусій з друзями або на уроці літератури.

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Я вважаю, що читання розвиває гнучкість мислення. Віршовані тексти містять величезну кількість метафор і алегорій. Люди, які читають звикають переосмислювати слова, звертати увагу на дрібниці. Читаючи поезію, ми можемо навчитися краще висловлювати свої думки, аналізувати людську поведінку, адаптуватися під обставини та більш осмислено шукати вирішення проблем.

      Видалити
  5. Макси Іваненко20 вересня 2018 р. о 17:02

    Все починається з дитинства. Колись Альберта Ейнштейна запитали, як можна зробити дітей розумними. Його відповідь була простою і мудрою водночас: «Якщо ви хочете, щоб ваші діти були розумними, читайте їм казки. Якщо ви хочете, щоб вони стали ще розумніше, читайте їм ще більше казок».

    Часто батькам ніколи почитати з дитиною книгу – адже набагато простіше включити телевізор, дати в руки планшет – тобто замінити слово картинкою. Від цього дійства ніякого зацікавлення книгою не з’явиться ніколи.

    Читання – це велика і складна праця. Якщо вплив ЗМІ та інтернет-технологій вищий за вплив батьків, дитина навряд чи стане активним читачем і думаючою людиною. Якщо в родині не читають дорослі, зацікавити таку дитину читанням майже не можливо.

    ВідповістиВидалити
  6. На мою думку, читати книгу або ні це вибір кожної людини. Завдяки читанню ми розвиваємо мислення та пам'ять. Мені дуже подобається читати книжки. Я люблю представляти образи героїв та їх дій в тому чи іншому творі. Як що ж порівнювати фільми та книги то в книжках все більш розгорнути та має більше деталей. Також книги заставляють нас замислитися над героєм та його діями що в них поганого а що хорошого. Я вважаю що ми повинні самі зробити вибір щодо цього питання.
    Іващенко Марія

    ВідповістиВидалити
  7. Книги формують світосприйняття, переконання, цінності, особисту філософію. Читаючі гарні книги людина поглиблює погляд на оточуючий світ, впевнюється або змінює свої переконання. Книги допомагають розвивати логічне мислення, розвивають уяву, уміння мислити і розмірковувати. Книги мотивують і надихають на покращення себе і досягнення більших результатів. Відчуття краси, смаку, розуміння життя ми отримуємо завдяки читанню літератури
    Балан Віктор

    ВідповістиВидалити